Episode 2: Slik håndterte Vinmonopolet enorm vekst på lageret
Skrevet av: Sue Kristiansen | 09. 04. 2021
2020 ble et vekstår for Vinmonopolet, med 40 prosent økning i salget. Det la naturlig nok press på logistikken. I andre episode av Logistikkpodden lærer vi hvordan de kom seg helskinnet gjennom det.
Logistikkpodden er Norges første podcast om lager og logistikk, og i de kommende episodene kommer vi til å dele våre aller beste tips og triks for lagerbransjen. Du vil blant annet lære mer om e-handel, trender, effektivisering, vareflyt og grønn logistikk, og vi vil invitere spennende bransjefolk inn i studioet til å dele sine råd og erfaringer med deg.
Vi kommer til å publisere alle episoder i apper hvor du hører på podcast, og dersom du vil få med deg episodene fremover, anbefaler jeg deg å abonnere i din favoritt-podcast-app:
Spotify:
Apple Podcasts:
Skrevet av: Sue Kristiansen
Sue er utdannet siviløkonom fra NHH og er også autorisert regnskapsfører. Med et firma i stadig vekst er det avgjørende at kompetansen i administrasjonen er av ypperste klasse. I Sue har vi fått dette i kraft av at hun er nøyaktig og opptatt av detaljer, samtidig som hun har evnen til å se en helhet og sammenhenger for å ivareta en totalitet. Hun innehar en faglig trygghet og autoritet som kommer både firmaet og våre kunder til gode.
